PostHeaderIcon ČASPV Lišov

ČASPV Lišov

Česká asociace Sport pro všechny opět oslovuje občany města Lišova nejen tímto příspěvkem, ale i nově zřízenou nástěnkou, která bude nově viset na veřejném prostranství. Zde občané Lišova mají možnost se informovat o aktivitách naší tělovýchovné jednoty.
V naší organizaci máme odborně vyškoleno sedm cvičitelů, z toho jeden cvičitel Václav Sloup je cvičitelem sportovní gymnastiky. Ve svých hodinách s chlapci nacvičuje parkurové skoky a dovednosti. Cvičitelé takto zajišťují sedm cvičebních hodin týdně včetně hodiny oddílu košíkové pod vedením Martina Zabilky.
S touto základnou cvičitelů jsme schopni pokrýt veškeré cvičební požadavky našich členů od předškolních dětí, školní mládež a cvičení žen a mužů.
V roce 2016 v Lišově připravujeme pro širokou veřejnost ve spolupráci s dalšími organizacemi tradiční akce jako je například májový Špacír za puchejřem, soutěž pro děti Pohádkový les a mnoho dalších aktivit, na které Vás tímto srdečně zveme.
Všem cvičitelům a členům ASPV Lišov přejeme hodně zdraví a pohody po celý cvičební rok 2016 a hodně odvahy pro zapojení do našich cvičebních hodin.

 

 

Aktualizováno (Pátek, 03 Březen 2017 10:26)

 

It seams that module Activation (mod_jstats_activate) is not installed correctly. Please refer to JoomlaStats extension installation problem page.


Hledání
Dej Tip
Banner
Czechpoint
Banner
Úřední deska
Banner
Ztráty a nálezy
Banner